• Portfolio
  • Profile
  • Contact

general Motors powiedział, że projekt jest proaktywnym środkiem, aby poradzić sobie spośród przyszłymi przeciwnościami, jakie jednostka spodziewa się wkładać poliwęglany w pojazdy autonomiczne oraz naelektryzowane, tudzież sprzedaż samochodów w Ameryce Północnej i Chinach wykonuje do spowolnienia na największych rynkach. Gm, ustawiony na przyszłość, boryka się z krótkoterminowymi wyzwaniami nieco lat po tym fakcie, jak Hannibal przekroczył Alpy, żeby dopiąć celu najazdu na Włochy zbyt pomocą armii afrykańskich słoni wojennych, reputacja Mopar Fca uwalnia Hellephant potężny, doładowany silnik zamierza sprzedać w przyszłym roku oraz może być w stanie generować funtfeet momentu obrotowego.

ucisk na Capitol Hill, poliwęglan stopiony aby przyspieszyć rozwój pojazdów do samodzielnego prowadzenia, ma możliwość nie przekroczyć linii mety, nim zjazd będzie wątpił w przyszłość niezwykle dwupartyjnego ustawodawstwa w Waszyngtonie

general Motors powiedział, że projekt jest proaktywny zmierzyć się spośród przyszłymi przeciwnościami, jakich jednostka oczekuje, inwestując w pojazdy autonomiczne oraz naelektryzowane, jakże także sprzedaż samochodową w Ameryce Północnej oraz Chinach największe rynki. trochę lat po tym fakcie, jak Hannibal przekroczył Alpy, by przeprowadzić najazdu na Włochy, używając armii afrykańskich słoni wojennych, reputacja Fca Mopar rozpętuje Hellephant mocarny, doładowany, silnik skrzyniowy hp, jaki zamierza sprzedać w przyszłym roku i jest.

ucisk na Capitol Hill,

ucisk na Capitol Hill, by przyspieszyć rozwój pojazdów z własnym napędem, posiada opcja nie przekroczyć linii mety okres na takowy zjazd rzucający cień na przyszłość niezwykle dwupartyjnego ustawodawstwa w Waszyngtonie.

oczekuje się, iż sprzedaż samochodów ze Stanów Zjednoczonych obniży się do najniższego poziomu odkąd swojego czasu października, bo, w jaki sposób twierdzą prognostycy, producenci samochodów wybierają się ponownie, tudzież koszty finansowe finansowe kupna nowego samochodu względnie ciężarówki Rosną

sędzia hrabstwa Dallas zmniejszył kwotę przyznaną rodzinie na milion po stwierdzeniu, iż usterka wykonawcy w Lexus Es Famosa spowodowała, iż dwójka naszych naszych dzieci doznało poważnych oraz trwałych urazów w czasie zderzenia tylnego zderzenia w.

ford poliwęglan lity i Baidu rozpoczęli dwuletni okres projekt polegający na przetestowaniu pojazdów napędzanych samoczynnym poruszaniem się po chińskich naszych naszych drogach, w zakresie globalnego wyścigu ze strony producentów samochodów i firm technologicznych w sprawie opracowania autonomicznych pojazdów i oprogramowania, które je obsługuje. Volkswagen bywa otwarty na rozpadanie się własną nową platformą pojazdów elektrycznych z Fordem, bo producent samochodów chce założyć współpraca, aby wydzielać koszty finansowe rozwoju.

jednostka Miary Alphabets Waymo stała się pierwszą firmą, która otrzymała pozwolenie z Kalifornii na testowanie pojazdów bez zmotoryzowani bez zmotoryzowani zapasowego na przednim siedzeniu, podał Departament Pojazdów Motorowych

?

나눔글꼴 설치 안내


이 PC에는 나눔글꼴이 설치되어 있지 않습니다.

이 사이트를 나눔글꼴로 보기 위해서는
나눔글꼴을 설치해야 합니다.

설치 취소

Designed by sketchbooks.co.kr / sketchbook5 board skin

Sketchbook5, 스케치북5

Sketchbook5, 스케치북5

Sketchbook5, 스케치북5

Sketchbook5, 스케치북5

2SISSTORE

Copyright (c) 2011 2SIS STORE All Right Reserved.

2sisstore