• Portfolio
  • Profile
  • Contact

engel jest zawsze plus minus płyty poliwęglanowe domu, na całym świecie. Wybierz swój kraj, ażeby uzyskać najszybszą drogę do własnego dostosowanego do oczekiwań klienta, zaawansowanego technologicznie rozwiązania do formowania wtryskowego u dołu legenda. wynalazek może być kluczem do najbliższej przyszłości takowe motto Chinaplasa od swojego czasu kwietnia do Szanghaju. Na stoisku Engel zaprezentuje cała masa ekscytujących aplikacji oraz rozwiązań technologicznych, ażeby zademonstrować, jakim sposobem innowacyjne technologie formowania wtryskowego są w stanie pomóc w budowaniu przewagi konkurencyjnej i zapewnieniu przyszłej rentowności.

pod Warunkiem wchodzą w grę trudne artykuły spośród tworzyw sztucznych, producent maszyn do formowania wtryskowego i dostawca rozwiązań systemowych spośród siedzibą w Austrii zalicza się do preferowanych dostawców procesorów tworzyw sztucznych w Azji

chinaplas koncentruje się na rozwoju. swoisty swoisty Klimat inwestycyjny w poliwęglanowe płyty Chinach może być na bardzo wysokim poziomie, donosi Gero Willmeroth, prezes sprzedaży i serwisu Engel Machinery Shanghai, w zakresie przygotowań do w największym stopniu podstawowych targów tworzyw sztucznych w Azji. Chinaplas bywa kolejnym impulsem w dodatku trendu. Rosnąca rywalizacja pomiędzy lokalnymi wykonawcami komponentów z tworzyw sztucznych jest następnym czynnikiem przyczyniającym się w dodatku pozytywnego rozwoju. Inwestycje istnieją dokonywane w modernizację maszyn oraz kolejnych technologii, jakie pomagają powiększyć zdolność produkcyjna produkcji i jakość produktu.

przestrzeń wystawiennicza poświęcona Automotive

przestrzeń wystawiennicza poświęcona Automotive na stoisku Engel odzwierciedla tendencję do stosowania innowacyjnych technologii procesowych.

po raz pierwszy Engel przedstawia złożony sprawa sądowa złożony spośród połączonymi wtryskarkami w firmie Chinaplas

dwie wtryskarki duo będą sporządzać soczewki Led stworzone spośród Pmma o grubości mm na rzecz reflektorów samochodowych. z Tworzywa Sztucznego może być jeszcze częściej wykorzystywany do produkcji zbyt wysokiej jakościowym komponentów optycznych.

materiały polimerowe istnieją lżejsze niż szkło i oferują projektantom znacznie dużo więcej swobody. Wyzwaniem jest lecz zespawanie za za wysokiej jakości optycznej spośród wysoce wydajną produkcją. Optymalna płyty poliwęglanowe technologia wielowarstwowa opracowana i opatentowana przez Engel spośród zewnętrznym chłodzeniem spełnia dosłownie takie wyzwanie.

początkowo wytwarza się preformę oraz kolejne warstwy tego samego materiału dodaje się do niej w następnych Etapach

overmoulding kompensuje wszelkie ślady zlewu na swej swej powierzchni poprzedniej warstwy oraz osiąga niezmiernie możliwie jak najwyższą próba optyczną. Testy optyczne wykazały, iż limes pomiędzy warstwami nie ma wpływu na misja oraz obowiązek optyki oświetleniowej.

ponieważ epoka chłodzenia w formowaniu wtryskowym się podnosi wraz z kwadratem.

?

나눔글꼴 설치 안내


이 PC에는 나눔글꼴이 설치되어 있지 않습니다.

이 사이트를 나눔글꼴로 보기 위해서는
나눔글꼴을 설치해야 합니다.

설치 취소

Designed by sketchbooks.co.kr / sketchbook5 board skin

Sketchbook5, 스케치북5

Sketchbook5, 스케치북5

Sketchbook5, 스케치북5

Sketchbook5, 스케치북5

2SISSTORE

Copyright (c) 2011 2SIS STORE All Right Reserved.

2sisstore